Titan’s Rage - super przed-treningówka (opinie, skład, gdzie kupić, efekty, działanie)

opublikowano 16.10.2019 23:47:28 z w dziale Zdrowie

Titan’s Rage - super przed-treningówka (opinie, skład, gdzie kupić, efekty, działanie)
Titan’s Rage to tzw. przedtreningówka, czyli preparat stosowany przed sesją treningową. Suplement ten wyróżnia się na rynku swoim wielokierunkowym i długotrwałym działaniem – nie tylko zapewnia siłę do wykonania wymagających ćwiczeń, ale dba także o stan mięśni tuż po treningu.

Titan's Rage to preparat, który sprawi, że twoje ciało i umysł będą gotowe nawet do największych wyzwań. Zadba o twoją muskulaturę także po wizycie na siłowni zapewniając szybką i skuteczną regenerację wycieńczonych mięśni i drastycznie obniżając ryzyko przeciążeń i kontuzji. To połączenie stymulantów o sprawdzonym działaniu z bombami witaminowymi pochodzącym prosto z natury.

W składzie Titan’s Rage znalazły się cztery kluczowe składniki.

Kofeina pobudza, dodaje energii i siły, zwiększa próg wytrzymałości mięśni. Dzięki niej wzrasta twoja koncentracja, co sprawia, że każdy trening wykonasz starannie i dokładnie, zapobiegając w ten sposób kontuzjom i pozwalając ci zmaksymalizować efekty ćwiczeń.

Tauryna to aminokwas zwiększający twoją sprawność umysłową i fizyczną. Jest to substancja, która wspiera prawidłową regenerację zmęczonych mięśni i przygotowuje je do dalszej pracy poprzez przeciwdziałanie procesom utleniania. Dzięki taurynie twoja wyrzeźbiona sylwetka szybciej ujrzy światło dzienne, bo udowodniono, że składnik ten wspiera produkcję hormonów odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu.

Zielony jęczmień to absolutne bogactwo niezbędnych do zachowania zdrowia witamin i minerałów, w tym istotnego dla osób aktywnych żelaza i magnezu. Lista dobroczynnych właściwości zielonego jęczmienia jest bardzo długa, ale stali bywalce siłowni mogą skorzystać szczególnie z jednej z nich – zbilansowania pH organizmu. Osoby trenujące są szczególnie narażone na zakwaszenie, a zielony jęczmień pozwoli temu zapobiec.

Chlorella to glon i zielona skarbnica aminokwasów, minerałów oraz witamin, jak również naturalny detoksykant. Ten pochodzący z natury dobroczynny składnik to niezbędny element zrównoważonej diety, którą powinien stosować każdy, kto dba o swoje ciało nie tylko od zewnątrz, ale i od środka.Zdjęcie do zrtykułu : / Pixabay.com

Polecamy również :

Domowe i naturalne sposoby na pasożyty ludzkie w organiźmie u dzieci i dorosłych

Wydawać by się mogło, że pasożyty to problem, z którym ludzkość już dawno sobie poradziła. Niestety to tylko pobożne życzenia. Okazuje się, że w ludzkim organizmie może i dziś, w dwudziestym pierwszym wieku, zagnieździć się któryś z trzystu gatunków pasożytów.


Domowe i naturalne sposoby na białe zęby / wybielanie

Piękne niczym z reklamy, olśniewająco białe, czyste i lśniące – białe zęby to marzenie niejednej osoby. Czasami marzenie niedoścignione nawet po stosowaniu drogich, skomplikowanych kuracji czy specjalistycznych past. Może warto zatem dać swojemu uśmiechowi jeszcze jedną szansę, powracając tym samym do świata Matki Natury? Okazuje się, że daje nam ona szereg środków, dzięki którym kolor naszych zębów wreszcie nas usatysfakcjonuje!


Biegunka, co robić, podać, jeść, naturalne i domowe sposoby

Skutecznie potrafi uprzykrzyć nam życie. Sprawia, że spędzamy wiele czasu w toalecie, a przecież moglibyśmy robić coś zupełnie innego. Krępująca, obniżająca standard codziennego funkcjonowania. Biegunka…oto sprawczyni całego zamieszania


Afty na podniebieniu, języku, ustach w gardle, jak się pozbyć, usunąć ból, naturalne i domowe sposoby.

Afty? Pożegnaj je dzięki naturalnym sposobom! Te małe owrzodzenia pojawiające się wewnątrz jamy ustnej potrafią skutecznie uprzykrzyć życie dzieci i dorosłych. Choć ich rozmiary są niewielkie, uporczywość, z jakimi się pojawiają oraz nieprzyjemne objawy wiążące się z nimi to już spory problem. Czasami występują pojedynczo, innym razem w skupiskach. Jedno jest pewne – można bardzo skutecznie pozbyć się ich dzięki naturalnym metodom!